OBÓZ ZIMOWY MŁODZIKÓW- INFORMACJE

W dniach 09- 18 lutego 2020, zespół Młodzików 2007 UKS Rakovia będzie przebywał na obozie zimowym w Calleli (Costa del Maresme- Hiszpania).

Informacje ogólne:
1. Transport– firma Sołtysik Reisen, autokar 55 miejscowy. Autokar przed wyjazdem przejdzie kontrolę policyjną (protokół będzie do wglądu).

2. Zbiórka– 09.02 (ND), godz. 6:00, parking ul. Racławicka 132, wyjazd 6:30. Zawodnicy na wyjazd powinni być ubrani w niebieską koszulkę polo, dres klubowy Saller, buty sportowe. Jedziemy w autokarze z klubem Jedynka Wyszków, którego zawodnicy również wsiadają na parkingu przy Racławickiej.

3. Dokumenty– wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne badania sportowe, paszport lub dowód osobisty, ksero paszportu lub dowodu osobistego, kartę EKUZ (jak wyrobić kartę: http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/), wypełnioną i podpisaną w odpowiednich miejscach kartę obozową.

4. Pieniądze na wyżywienie w podróży– zawodnicy zabierają pieniądze (Euro i ZŁ) na zakup posiłków (McDonalds) w czasie podróży. Obiad- 09.02 w Polsce (zł), kolacja 09.02 w Niemczech (ok. 15-20 Euro), śniadanie 10.02 we Francji (ok. 15-20 Euro). Przyjazd ok. 11.00-12.00 do Calleli. W drodze powrotnej: wyjazd po śniadaniu 17.02, obiad 17.02 we Francji (ok. 15-20 Euro), kolacja 17.02 w Niemczech (ok. 15-20 Euro), śniadanie 18.02 w Polsce (zł). Dodatkowo można zabrać na drogę prowiant (woda, kanapki, produkty nie psujące się). Nie zabieramy ze sobą chipsów, orzeszków, paluszków i innych produktów zaśmiecających autokar.

5. Telefony- zawodnicy będą w posiadaniu telefonów w czasie podróży i zwiedzania (zdjęcia). W czasie pobytu w Hiszpanii zawodnikom będą wydawane telefony po obiedzie na 30 min. Proszę zabrać ze sobą ładowarki i powerbanki.

6. Kosmetyki i leki– osoby z chorobą lokomocyjną powinny pamiętać o przyjęciu leków przed wyjazdem. Osoby przyjmujące leki powinny wpisać tę informację w karcie obozowej i wyposażyć dziecko w leki lub przekazać je trenerowi.

Żel pod prysznic i szampon
Szczoteczka do zębów
Pasta do zębów
Krem do opalania
Dezodorant
Leki- zgłoszone przed wyjazdem do trenera, wpisane do karty obozowej,
Kremy
Chusteczki higieniczne

7. Wyposażenie ogólne:

Torba podróżna lub walizka.
Plecak Saller
Ręcznik mały, ręcznik kąpielowy
Okulary przeciwsłoneczne
Pidżama
Bielizna osobista
Klapki
Kąpielówki
Szalik klubowy

8. Sprzęt do treningu:

Ortalion Joma,
Spodnie dresowe treningowe Joma,
Bluza dresowa treningowa Joma,
Spodnie dresowe wyjściowe Saller,
Bluza dresowa wyjściowe Saller,
Bielizna termiczna,
Koszulki polo (3x kolory),
Koszulki treningowe T-shirt (3 x kolory),
Koszulki treningowe Saller (3 x kolory),
Komplety meczowe Joma (szachownica i pasiaki) i Saller (czerwone)
Krótkie spodenki treningowe (min. x 3),
Getry treningowe (min. 5 x),
Buty do treningu (lanki + turfy),
Buty sportowe do codziennego chodzenia,
Czapeczka z daszkiem- klubowa.

9. Zakwaterowanie i wyżywienie- hotel H- Top****, pokoje 3-4 osobowe w Calleli.

10. Kadra: trener Rafał Dropia i trener Jacek Wdowiarski.

Uwaga!

Osoby wyjeżdżające na obóz nie mogą mieć zaległości w składkach członkowskich.
Wszystkie dokumenty potrzebne na obóz (wypełnione karty obozowe, dowód osobisty lub paszport, ksero dowodu osobistego lub paszportu, karta EKUZ, badania lekarskie) będą zbierane przez trenera Rafała Dropia w piątek i sobotę przed/po treningu.
Koszt udziału (bilet + koszty organizacyjne) w meczu FCB 16.02 wynosi 95 Euro (wpłata gotówki do p. Bogdana Skowery, do dn. 02.02.2020). Osoby, które chcą zwiedzać Muzeum/Stadion Camp Nou powinny zabrać ze sobą dodatkowo 25 Euro na bilet.

LISTA OSÓB WYJEŻDŻAJĄCYCH NA OBÓZ:
1. GRODECKI
2. SKOWERA
3. SĘDŁAK
4. SZULAKOWSKI
5. ZBOROWSKI
6. KORBACZ
7. PISZCZAKO
8. WASIAK- LIBISZOWSKI
9. MICIŃSKI
10. SZCZĘSNY
11. BRAŃSKI
12. KARTSHIKYAN K.
13. KARTSHIKYAN A.
14. SNAKOWSKI
15. MURACKI
16. JAROSZKIEWICZ
17. BANIAK
18. GUZ
19. MARKUSZEWSKI