UTRZYMUJEMY POZIOM

Na zakończenie rundy jesiennej, Młodziki 2007 pokonały w meczu sparingowym MKS Piaseczno 1:0 (0:0). Pomimo problemów kadrowych (kontuzje, choroby, inne) potrafiliśmy utrzymać zwycięską passę.

Spotkania z tym przeciwnikiem zawsze obfitują w twardą grę i walkę na boisku. W I połowie przewagę mieli gospodarze. Rakovia z problemami przedostawała się pod bramkę przeciwnika i nie potrafiła oddać nawet strzału. Mnożyły się błędy, proste straty i niecelne podania. Na szczęście przeciwnik nie wykorzystał naszych prezentów. W drugiej połowie gra gości się ożywiła. Dzięki korektom w ustawieniu na pozycjach, w końcu złapaliśmy właściwy rytm. Stwarzaliśmy sytuacje bramkowe i mieliśmy inicjatywę. Zwycięską bramkę strzelił Adam Brudkowski, po indywidualnej akcji i minięciu kilku przeciwników. Sparingi mają przede wszystkim cele szkoleniowe, ale cieszy fakt, że potrafiliśmy zagrać dobry mecz z silnym przeciwnikiem i utrzymać wysoki poziom gry.