Ostatni dzień „majówki” należy do nas!

W czwartej kolejce ligi MZPN-u Żaków /F2/ rocznik 2010, drużyna UKS Rakovia Warszawa pokonała zespół KS Przyszłość Włochy 9:2/ 0:0,4:0,1:1,4:1/.

Mecz toczył się pod dyktando naszych chłopaków , choć pierwsza kwarta była najbardziej wyrównana i drużyna gości postawiła w niej wysoko poprzeczkę i zakończyła się remisem 0:0. Od początku drugiej kwarty przewaga nasza nie podlegała dyskusji czego efektem były zdobywane bramki. Dużo goli szybki mecz, piękna pogoda…….cóż więcej potrzeba! BRAWO ,BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO!.Podziękowania dla trenera Bronisława za dobrą pracę , którą wykonuję z naszym zespołem,rodzicom za doping i wsparcie. Czekamy na kolejny mecz w najbliższą niedzielę ze Świtem Warszawa.

KTO NAJLEPIEJ W PIŁKĘ GRA UKS RAKOVIA

SKŁAD UKS RAKOVIA WARSZAWA: Filip Głuszek-bramkarz,Aleksander Bełkowski , Jakub Graboś,Ignacy Poszytek,Patryk Szawarski / 3X/, Mikołaj Ćwikilewicz /3X/, Nikodem Maroń /3X/