Udany koniec rundy jesiennej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UKS Rakovia Warszawa – FCB Bobrowiec  6:1 /2:1,2:0,0:0,2:0/- Żaki / F1/.

W dniu dzisiejszym nasza drużyna Żaków rocznika 2010 zagrała sparing z rówieśnikami z FCB Bobrowiec. Mecz zakończył się naszym zasłużonym zwycięstwem 6:1. Mecz pomimo naszego wysokiego zwycięstwa obfitował w mnóstwo szybkich pięknych akcji, interwencji bramkarzy i dużego zaangażowania drużyny gości i naszego . Drużyna gości gra na trzecim poziomie rozgrywek MZPN , więc jest wymagającym przeciwnikiem.

Nasza drużyna pokazała swój charakter w tym spotkaniu i konsekwencje w realizacji założeń taktycznych. Analizując grę naszego zespołu można powiedzieć , że każdy podopieczny trenera Bronisława spełnił dziś  swoje zadania. Począwszy od Filipa w bramce, który przebudza się z minuty na minute w meczu i daje drużynie coraz więcej  stając się jej pewnym punktem. Nasi środkowi obrońcy Tomek i Ignacy to prawdziwi profesjonaliści , którzy kierują zespołem w obronie niczym ligowcy w Ekstraklasie.Skrzydłowi Kuba, Alek Bełkowski ,Bartek , Alek Gradowski grali piękną piłkę , wchodząc bez kompleksu w dryblingi jeden na jeden i większości przypadków wygrywali te pojedynki. Bardzo dobrze dostrzegali naszego napastnika  Nikodema (króla strzelców zeszłej rundy ligowej 38 bramek), który wie co zrobić z piłką po zagraniu kolegi ze skrzydła. Nikodem pokazał kunszt typowego napastnika wiedział gdzie się znaleźć , miał pełen przegląd sytuacji czego efektem były jego cztery gole. Najważniejsze , że stanowiliśmy jeden zespół, nie wystraszył nas mróz i byliśmy monolitem.

BRAWO WY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skład Rakovii: Filip Głuszek- bramkarz, Tomasz Archacki, Ignacy Poszytek, Aleksander Gradowski /1X/, Bartosz Dutta, Kuba Graboś / 1X/,Aleksander Bełkowski, Nikodem Maroń / 4X/

W piątek 07.12.2018 gramy sparing w Rembertowie pod balonem, czekamy na Patryka Szawarskeigo,Gustawa Kleibera, Krystiana Markowskiego , Alka Cichońskiego, Alka Hahna, Mateusza Krakowiaka.  WSZYSCY JESTEŚCIE UKS RAKOVIA WARSZAWA .