Victoria Cup 16.12.2018- ul. Poezji 5 Falenica
Żaki z rocznika 2010 wystąpią w turnieju Victoria Cup w Falenicy w najbliższą niedzielę /16.12.2108/w hali na ul Poezji 5. Nasz klub wystawia dwie drużyny, harmonogram przedstawiony poniżej .Prośba do Rodziców o rezerwacje czasu w tym dniu ponieważ nie wiadomo jak potoczy się turniej i czy nasi chłopcy wyjdą z grupy. Gorąca prośba o potwierdzenie obecności do środy do kierownika drużyny . Zabieramy dwa komplety koszulek, buty na hale, niebieskie getry,ochraniacze.picie . Przyjeżdżamy w dresach i ortalionach klubowych. Zbiórka UKS Rakovia I godzina 8.30.
GRUPA A: UKS Rakovia Warszawa I ,Delta Warszawa I, Victoria Zerzeń,Radość Warszawa,UKS Błyskawica , TS Falenica Warszawa
9.00 | RAKOVIA I WARSZAWA | DELTA I WARSZAWA |
9.13 | VICTORIA ZERZEŃ | RADOŚĆ WARSZAWA |
9.26 | BŁYSKAWICA WARSZAWA | TS FALENICA WARSZAWA |
9.39 | RAKOVIA I WARSZAWA | VICTORIA ZERZEŃ |
9.52 | DELTA I WARSZAWA | TS FALENICA WARSZAWA |
10.05 | RADOŚĆ WARSZAWA | BŁYSKAWICA WARSZAWA |
10.18 | RAKOVIA I WARSZAWA | TS FALENICA WARSZAWA |
10.31 | VICTORIA ZERZEŃ | BŁYSKAWICA WARSZAWA |
10.44 | DELTA I WARSZAWA | RADOŚĆ WARSZAWA |
10.57 | RAKOVIA I WARSZAWA | BŁYSKAWICA WARSZAWA |
11.10 | RADOŚĆ WARSZAWA | TS FALENICA WARSZAWA |
11.23 | DELTA I WARSZAWA | VICTORIA ZERZEŃ |
11.36 | RAKOVIA I WARSZAWA | RADOŚĆ WARSZAWA |
11.49 | DELTA I WARSZAWA | BŁYSKAWICA WARSZAWA |
12.02 | VICTORIA ZERZEŃ | TS FALENICA WARSZAWA |
UKS RAKOVIA WARSZAWA I :
27.FILIP GŁUSZEK- BRAMKARZ
4.ALEKSANDER BEŁKOWSKI
7.TOMASZ ARCHACKI
8.PATRYK SZAWARSKI
19.NIKODEM MAROŃ
29.JAKUB GRABOŚ
GRUPA B:UKS Rakovia II Warszawa,Progres Garwolin,Delta II Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki,Ożarowianka, UKS Żagle Warszawa
Zbiórka zawodników powołanych 12.15 . Przyjeżdżamy w ortalionach i dresach klubowych.
12:30 | PROGRES GARWOLIN | DELTA II WARSZAWA |
12:43 | RAKOVIA II WARSZAWA | POGOŃ GM |
12:56 | OŻAROWIANKA | ŻAGLE WARSZAWA |
13:09 | PROGRES GARWOLIN | RAKOVIA II WARSZAWA |
13:22 | DELTA II WARSZAWA | ŻAGLE WARSZAWA |
13:35 | POGOŃ GM | OŻAROWIANKA |
13:48 | PROGRES GARWOLIN | ŻAGLE WARSZAWA |
14:01 | RAKOVIA II WARSZAWA | OŻAROWIANKA |
14:14 | DELTA II WARSZAWA | POGOŃ GM |
14:27 | PROGRES GARWOLIN | OŻAROWIANKA |
14:40 | POGOŃ GM | ŻAGLE WARSZAWA |
14:53 | DELTA II WARSZAWA | RAKOVIA II WARSZAWA |
15:06 | PROGRES GARWOLIN | POGOŃ GM |
15:19 | DELTA II WARSZAWA | OŻAROWIANKA |
15:32 | RAKOVIA II WARSZAWA | ŻAGLE WARSZAWA |
UKS RAKOVIA WARSZAWA II;
2.ALEKSANDER CICHOŃSKI-BRAMKARZ
3.IGNACY POSZYTEK
6.KRYSTIAN MARKOWSKI
9.MATEUSZ KRAKOWIAK
15.ALEKSANDER GRADOWSKI
24.ALEKSANDER HAHN
32.BARTOSZ DUTTA
37.GUSTAW KLEIBER
26.Dorian Bogusławski
Turniej przewidziany jest do 16.40