Bardzo trudny mecz z liderem…..

SEMP II Ursynów UKS Rakovia Warszawa 7:2  / 1:2, 0:3,0:1,0:2/ -5 kolejka III ligi Orlików gr 4.

Jadąc na mecz na Ursynów nastawialiśmy się na bardzo trudny mecz i taki on był. przegraliśmy go choć pierwsz kwarta tego nie zapowiadała. Graliśmy w tej części meczu bardzo dobrze. nasze kłopoty zaczęły się w drugiej kwarcie po doprowadzeniu do wyrównania.. W tym dniu drużyna gospodarzy miała swój dzień , grała bardzo ładną piłkę. My szybko musimy wstać z kolan i w niedzielę pokazać na co nas stać naprawdę / bo stać nas na bardzo dużo/ w meczu z KS Wilanów. Zaczynamy runde rewanżową  i przy wsparciu kibiców: TRZEBA BYĆ OPTYMISTAMI!!!!!!