W KOŃCU SKUTECZNIE

Młodziki 2007 I wygrały 3:1 (0:0) z KS Drukarz 2008 w VI kolejce Ligi Zimowej. W końcu odczarowaliśmy bramkę przeciwników i po meczu mogliśmy zejść z boiska jako zwycięzcy.

Te zwycięstwo i te bramki były potrzebne zawodnikom do przełamania bezbarwnej passy. Dzisiaj nie było rewelacyjnie, ale było lepiej niż tydzień temu. Wiadomo, że gramy tak dobrze na ile pozwoli nam na to przeciwnik. Mieliśmy przewagę fizyczną nad Drukarzem 2008, co staraliśmy się wykorzystywać. Nie popełnialiśmy błędów z poprzednich meczy, co nie znaczy, że było bezbłędnie. Okresy gry bardzo dobrej przeplatały się z chaosem. Brakuje nam jeszcze stabilizacji i pewności w grze. W I połowie brakowało wykończenia i strzałów. W II połowie poprawiliśmy skuteczność i dzięki temu mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa.