WYPUNKTOWANI

Zespół Młodzików 2007 I przegrał 0:4 (0:2) z Progresem Warszawa w przedostatniej kolejce ligowej.

Porażka skomplikowała sytuację w tabeli, ale nie pozbawiła nas szans na utrzymanie w lidze. Liczyliśmy na lepszy występ i jakiekolwiek zdobycze punktowe. Niestety przeciwnik nie pozwolił nam dojść do głosu przez większość meczu. Dopiero w ostatnich 15 minutach zaczęliśmy zagrażać bramce gospodarzy. Progres powoli i skutecznie nas punktował. Najpierw bramka z wolnego, później szybkie podwyższenie na 2:0, w momencie kiedy jeszcze myśleliśmy o stracie pierwszej bramki. Do przerwy niewiele pokazaliśmy. Motorycznie nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki. Wszystko działo się dla nas zbyt szybko. Wydaje się, że mecz przegraliśmy w szatni, jeszcze przed wyjściem na boisko.