Przyszłość należy do nas !

KS Przyszłość Włochy – UKS Rakovia Warszawa 5:11 /2:1,1:4,0:1,2:5/

W spotkaniu 9 kolejki ligi żaków drużyna rocznika 2010 wygrała zasłużenie z drużyną KS Przyszłość Włochy .  Można śmiało powiedzieć ,że byliśmy zdecydowanie lepsi w meczu……ale….. . Pierwsza kwarta była w naszym wykonaniu mówiąc skromnie nie najlepsza. Przespaliśmy pierwsze minuty meczu i ulegliśmy gospodarzom 1:2 w tej części meczu. Przerwa po pierwszych 15 minutach wpłynęła mobilizującą na naszych piłkarzy i ruszyli  z pełną determinacją na przeciwnika co przyniosło efekty. Wygraliśmy zasłużenie i powoli liga dobiega końca. Został ostatni mecz ze Świtem Warszawa i jestem pewien ,że przy pełnej koncentracji będzie dobrze.

Skład Rakovii:

Filip Głuszek-bramkarz, ,Tomasz Archacki, Ignacy Poszytek , Jakub Graboś /2X/ , Mikołaj Romanow /1X/, Mikołaj Ćwikilewicz  /2X/, Patryk Szawarski /3X/, Nikodem Maroń /3X/