Warszawa, ul. Siemieńskiego 6 info@rakovia.pl TEL. 692 962 513

SZKOŁA BRAMKARZY

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym wymaganiom szkolenia dzieci i młodzieży, stworzyliśmy indywidualny program szkolenia bramkarzy oparty na doświadczeniach polskich i zagranicznych szkoleniowców.

Autorski program szkolenia uwzględnia zróżnicowany poziom zaawansowania zawodników oraz kategorie wiekową. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszych trenerów program na bieżąco jest udoskonalany i zgodny z najnowszymi światowymi trendami w treningu bramkarskim. Wszystkie treningi odbywają się w grupach maksymalnie 6 osobowych. Dzięki temu możemy prowadzić efektywne zajęcia w oparciu o sytuacje meczowe, a trener jest w stanie poświęcić każdemu bramkarzowi odpowiednią ilość czasu.

Zajęcia są prowadzone przez wszystkich trenerów UKS Rakovia. Wybór trenera zależy od Zawodnika i Rodzica. Maksymalna liczba zawodników na jednym treningu 6. Terminy i godziny treningów do ustalenia.

Pakiet 4 treningów indywidualnych- 200 zł
Pakiet 4 treningów (raz w tygodniu) w grupie 2-4 osobowej- 160 zł.
Pakiet 4 treningów (raz w tygodniu) w grupie 5-6 osobowej- 120 zł

Zgłoszenia- e-mail: rakovia@op.pl , telefonicznie: 692 962 513, messenger: UKS Rakovia Warszawa, z podaniem nazwiska i rocznika zawodnika, nazwiska trenera i preferowanych terminów.