Warszawa, ul. Siemieńskiego 6 info@rakovia.pl TEL. 692 962 513

SZKOŁA TECHNIKI

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym wymaganiom szkolenia dzieci i młodzieży, stworzyliśmy autorski program nauki techniki gry w piłkę nożną i taktyki indywidualnej oparty na wzorcach klubów holenderskich. 

Przewagą treningu w małych grupach jest dbałość o szczegóły. Indywidualizacja pozwala na szybsze przyswojenie informacji przez zawodnika i zastosowanie nowych umiejętności w trakcie treningu klubowego oraz meczów. Trening indywidualny pozwala na dokładniejsze dopracowanie techniki piłkarskiej, poruszania się i innych elementów niezbędnych do gry w przyszłości na najwyższym poziomie. Zajęcia indywidualne lub grupowe pozwolą na wykonanie setek powtórzeń, które wyeliminują braki zawodnika i nauczą poszczególnych elementów techniki i podniosą jego umiejętności. W czasie zajęć wykorzystujemy nowatorskie urządzenia do poprawy intensywności i skuteczności treningu (m.in. zestaw BlasePod).

Zajęcia są uzupełnieniem treningów klubowych, a prowadzone są przez wszystkich trenerów UKS Rakovia lub trenerów współpracujących.  Wybór trenera zależy od Zawodnika i Rodzica. Maksymalna liczba zawodników na jednym treningu 4. Terminy, godziny treningów oraz opłaty do ustalenia.

Zgłoszenia- e-mail: rakovia@op.pl , telefonicznie: 692 962 513, messenger: UKS Rakovia Warszawa, z podaniem nazwiska i rocznika zawodnika, nazwiska trenera i preferowanych terminów.