Warszawa, ul. Siemieńskiego 6 info@rakovia.pl TEL. 692 962 513

SZKOŁA TECHNIKI

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym wymaganiom szkolenia dzieci i młodzieży, stworzyliśmy indywidualny program nauki techniki gry w piłkę nożną i taktyki indywidualnej oparty na wzorcach klubów holenderskich. 

Przewagą treningu w małych grupach jest dbałość o szczegóły, które determinują poziom osiągnięcia mistrzostwa sportowego. Indywidualizacja pozwala na szybsze przyswojenie informacji przez zawodnika i zastosowanie nowych umiejętności w trakcie treningu klubowego oraz meczów. Trening indywidualny pozwala na dokładniejsze dopracowanie techniki piłkarskiej, poruszania się i innych elementów niezbędnych do gry na w przyszłości na najwyższym poziomie. Godzinne zajęcia sam na sam z trenerem pozwolą na wykonanie setek powtórzeń, które wyeliminują braki zawodnika i nauczą poszczególnych elementów techniki i podniosą jego umiejętności.

Zajęcia są uzupełnieniem treningów klubowych, a prowadzone są przez wszystkich trenerów UKS Rakovia.  Wybór trenera zależy od Zawodnika i Rodzica. Maksymalna liczba zawodników na jednym treningu 4. Terminy i godziny treningów do ustalenia.

  • Pakiet 4 treningów indywidualnych- 200 zł
  • Pakiet 4 treningów w grupie 2-4 osobowej- 160 zł.

Zgłoszenia- e-mail: rakovia@op.pl , telefonicznie: 692 962 513, messenger: UKS Rakovia Warszawa, z podaniem nazwiska i rocznika zawodnika, nazwiska trenera i preferowanych terminów.