Warszawa, ul. Siemieńskiego 6 info@rakovia.pl TEL. 692 962 513

TRENINGI MOTORYCZNE

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym wymaganiom szkolenia dzieci i młodzieży, stworzyliśmy indywidualny program kształtowania cech motorycznych oparty na wzorcach klubów MLS. 

Treningi indywidualne są uzupełnieniem zajęć grupowych. Zajęcia obywają się w małych grupach, przy użyciu nowoczesnych środków treningowych. Dzięki temu czas spędzony na boisku jest urozmaicony. Taka forma aktywności wpływa na pobudzenie rozwoju ruchowego, poprawę motoryki  oraz koordynacji ruchowej. Metodologia treningowa opiera się na wzorcach ruchowych, które są kluczowym elementem w rozwoju fizycznym najmłodszych. Kolejną zaletą treningów indywidualnych jest możliwość skupienia się na poszczególnych elementach motoryki. Indywidualne zajęcia pozwolą na monitorowanie postępów i wskazaniu elementów treningowych, które należy poprawić.

Zajęcia są prowadzone przez wszystkich trenerów UKS Rakovia.  Wybór trenera zależy od Zawodnika i Rodzica. Maksymalna liczba zawodników na jednym treningu 4. Terminy i godziny treningów do ustalenia.

Pakiet 4 treningów indywidualnych- 200 zł
Pakiet 4 treningów w grupie 2-4 osobowej- 160 zł.

Zgłoszenia- e-mail: rakovia@op.pl , telefonicznie: 692 962 513, messenger: UKS Rakovia Warszawa, z podaniem nazwiska i rocznika zawodnika, nazwiska trenera i preferowanych terminów.